1. Roztančené čakry – cyklus 10 lekcí spontánního tance a meditací pro ženy. 1. lekce v pondělí 20. ledna 2020, 18 – 20 hod. a pak dalších devět pondělí ve stejném čase, Dance Studio Like, Karasova 21, Ostrava. Cena permanentky 1900 Kč, cena lekce 250 Kč.

Čakry jsou energetická centra, brány, květy v našem těle, které se mohou naší vědomou a laskavou pozorností otevřít, zharmonizovat a roztančit…

2. Probuď své sny – novoroční prožitkový seminář, 25.- 26.ledna 2020, sobota 10 – 18 hod., neděle 9 – 17 hod. Cena za víkend: 2400 Kč, cena jen za sobotu 1350 Kč, cena pro partnerskou dvojici 4000 Kč.

Každý z nás máme ve své duši hluboké sny a vize, které čekají na své probuzení. Vydejme se pro ně cestou pohybu, tance a rituálu. 

Co nás čeká:  Léčení tancem, rituálem a meditací. Snové tvoření

sobota: – Uzemnění a uvolnění, abychom se cítili ve svém těle „doma“ .        – Spojení se svým srdcem a pocity. – Spojení se základními elementy naší existence: Tanec země, Tanec vody, Tanec ohně a Tanec vzduchu. Prozkoumání a přijetí své minulosti, abychom uvolnili to, co nám už neslouží. – Uctění a vyjádření vděčnosti za všechno, co už v našich životech máme.

neděle: – Tanec ve středu vlastního kruhu – Otevření se moci přítomnosti a nadějné budoucnosti – O čem sní moje tělo, srdce, duše – tanec a tvorba snů. – Rituál, Mapa snů a spojení s duší prostřednictvím muzikoterapie s Lukášem Albertovičem

Sbírejte obrázky a citáty, které vás oslovují, promlouvají k vám. Na konci semináře budeme tvořit Mapu svých snů,která nám bude sloužit jako důležitá pomůcka pro realizaci našich snů do života.
Čeká nás proces od pochybování o sobě k sebedůvěře a od oddělenosti a strachu k propojení a lásce.