Tanec je nejrychlejší a nejpřímější cestou k pravdě. Gabrielle Roth

Tanec je tím nejpřirozenějším pohybem, při kterém se žena může spojit se svým tělem, se svou energií, sama se sebou. Základem spontánního tance je naslouchání tělu, jeho uvolnění, pohybová improvizace. Stačí si jen dovolit „vypnout“ hlavu a věnovat plnou pozornost tělu. Dovolit tělu, ať se „samo“ pohybuje, projevuje pohybem…Spontánní tanec je cesta vnímání těla, sebeobjevování a sebevyjádření „tady a teď“. Spontánní tanec vede k uvolnění svalového napětí, k udržení „živé“ páteře, tělesné pružnosti, rozpouštění  zablokovaných emocí a bloků a zároveň je to i cesta ke klidu, svobodě a radosti. Spontánní tanec v nás rozvíjí tvořivost a tvořivý přístup k životu. Umožňuje nám, abychom se přijaly s láskou takové, jaké jsme, abychom byly „celé“.

„Naslouchej svému tělu. Tanči a zpívej. Plyň s hudbou tak, jak Ti napovídá cit. Uvolni své tělo, emoce, vyprázdni svou mysl a naslouchej svému srdci. Buď ženou a raduj se ze života.

Co Ti přinesou moje lekce:  – Tvoje tělo se probudí, ožije, budeš se v něm více cítit „doma“ – získáš uzemnění, stabilitu do svého života – staneš se vnímavější a citlivější sama k sobě – spojíš se se svou ženskou intuicí – naučíš se rozhodovat sama za sebe, dávat si ty „nejlepší“ rady jako žena – dostaneš novou chuť do života – pobavíš se, inspiruješ, aktivně si odpočineš – pocítíš sílu sdílení, spojení v ženském kruhu.

 Přihláška

    Vaše jméno

    Váš email

    Název kurzu

    Datum kurzu

    Vaše zpráva